facebook

Social network concept

Doradztwo personalne

Pracownicy naszej agencji w swojej praktyce często spotykają się z sytuacjami, gdy osoby poszukujące pracy, podejmujące decyzję o wyborze ścieżki zawodowej, potrzebują informacji o posiadanych zdolnościach, mocnych i słabych stronach, możliwości osobistego rozwoju, a także rzetelnej informacji na temat popytu i podaży aktualnego rynku pracy.

Nasz doradca personalny pomoże zdiagnozować wiedzę, umiejętności, talenty i obejmie szczególnym wsparciem:

  • absolwentów szkół zawodowych, średnich i wyższych, poszukujących pracy, którzy potrzebują informacji o rynku pracy, o własnych możliwościach, chcących przygotować się do aplikowania na określone stanowiska i do rozmów z pracodawcą
  • pracowników 50+, poszukujących pracy, którzy chcą dokonać zmian w swoim życiu zawodowym, potrzebujących wsparcia w identyfikowaniu swoich atutów
  • wszystkie osoby poszukujące pracy lub pragnące zmienić dotychczasowe zatrudnienie,
  • pracodawców, redukujących zatrudnienie, pragnących zadbać o samopoczucie zwalnianych osób, ułatwić im poszukiwanie nowej pracy, pomóc odnaleźć się z trudnej sytuacji i stworzyć z niej sposobność do dalszego rozwoju zawodowego.

Wszystkich chętnych zapraszamy.

Dodaj CV do naszej bazy

Dodaj CV akceptujemy wyłącznie pliki .pdf i .doc

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Włącz powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy

Wysyłając e-mail wyrażasz zgodę na przesyłanie najnowszych ofert pracy na swój adres e-mail