facebook

Social network concept

Opcje zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia AZYMUT świadczy usługi z zakresu pośrednictwa zatrudnienia. Naszym zadaniem jest znalezienie pracy dopasowanej nie tylko do Twoich umiejętności, lecz także do tego, co dla Ciebie najważniejsze. Zgłoś się do nas a my sprawdzimy Twoje możliwości i postaramy się o ofertę pracy jak najbardziej dopasowaną do Ciebie.

Praca stała

Naszym głównym celem jest perfekcyjne dopasowane oczekiwań pracodawcy do Twoich umiejętności, zainteresowań, stylu pracy i celów zawodowych. Dysponujemy narzędziami rekrutacyjnymi oraz kontaktami w szanowanych firmach o różnych branżach, dzięki czemu możemy sprostać zadaniu znalezienia dla Ciebie pracy w miejscu, w którym chcesz być i w którym będziesz się rozwijać. Naszym celem jest zrozumienie Twoich umiejętności i odkrycie talentu, tak, żeby zmaksymalizować korzyści zarówno dla Ciebie jak i dla naszych klientów. Współpracujemy z Tobą i z Twoim pracodawcą, dzięki czemu jesteś perfekcyjnie przygotowany do nowego stanowiska i środowiska pracy. Jesteśmy zawsze dostępni, aby pomagać Ci w poodnoszeniu kompetencji i doradzać w Twojej karierze zawodowej.

Praca tymczasowa

Jeśli preferujesz elastyczne godziny i zróżnicowane środowiska pracy, nasza oferta w zakresie pracy tymczasowej będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Krótkoterminowe projekty pozwalają Ci pracować nad swoimi umiejętnościami i zdobywać nowe, przy jednoczesnym zachowaniu niezależności, której potrzebujesz. Taki schemat działa w ten sposób, że zatrudniamy Cię jako własnego pracownika i przydzielamy do konkretnych projektów u jednego z naszych klientów. Będąc pracownikiem tymczasowym możesz rozwijać swoje talenty, wzbogacać doświadczenie i rozszerzać swoje możliwości. Dzięki naszym kompetencjom oceny umiejętności i dopasowywania ofert możemy znaleźć Ci pracę, która odpowiada Twoim kwalifikacjom i zainteresowaniom oraz będziemy promować Twoje umiejętności wśród pracodawców, którymi sam jesteś zainteresowany.

Praca tymczasowa pomoże Ci:

  • Zdobyć doświadczenie niezbędne w wybranej ścieżce kariery zawodowej,
  • Osiągać wynagrodzenie w okresie poszukiwania stałej pracy,
  • Rozwijać swoje kompetencje pokonując nowe wyzwania na różnych stanowiskach pracy.

Praca tymczasowa z opcją stałego zatrudnienia

Kandydatom, którzy zgłaszają się do naszej agencji pomagamy w dopasowaniu umiejętności i talentów do ofert pracy, w których potencjalnie mają największe szanse na sukces. Następnie składamy propozycję pracodawcom, aby pomóc Tobie zrobić pierwszy krok w kierunku, w którym zmierzasz. Jako pracownik tymczasowy naszej agencji będziesz pracował przez wyznaczony czas dla jednego z naszych klientów.
To okazja, aby przekonać się, czy ta praca jest dla Ciebie odpowiednia. Z drugiej strony nasz klient, będzie mógł zdecydować, czy jesteś osobą, której kwalifikacje odpowiadają jego oczekiwaniom i czy będzie chciał Cię zatrudnić w swojej firmie. Takie rozwiązanie jest idealne do podjęcia trafnej decyzji o zatrudnieniu odpowiedniego i sprawdzonego pracownika.

Wypróbuj tę opcję zatrudnienia, aby:

  • Zwiększyć swoją szansę na stałe zatrudnienie,
  • Wypróbować dane stanowisko pracy,
  • Podnieść swoje kwalifikacje szkoląc się i pracując jednocześnie.

Złóż swoją ofertę pracy w siedzibie firmy lub wyślij na nasz adres email!

Dodaj CV do naszej bazy

Dodaj CV akceptujemy wyłącznie pliki .pdf i .doc

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit., a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Włącz powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy

Wysyłając e-mail wyrażasz zgodę na przesyłanie najnowszych ofert pracy na swój adres e-mail