Data wpisu: 26-10-2017

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta, firmy działającej na rynkach europejskich i światowych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik magazynu/Magazynier

Miejsce pracy: Boszkowo
NR REF.S/212/17

Zakres obowiązków:

– załadunek, rozładunek towarów,
– przestawianie palet,
– pakowanie,
– prace porządkowe,
– obsługa wózka widłowego.

Od kandydatów oczekujemy:

– dokładności, skrupulatności, sumienności,
– umiejętności pracy w zespole,
– gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
– motywacji do pracy,
– doświadczenia w pracy na magazynie,
– mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

– umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pracę w stabilnej firmie.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin

specjalista@azymut-praca.pl

Dodaj CV do naszej bazy

Dodaj CV akceptujemy wyłącznie pliki .pdf i .doc

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Włącz powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy

Wysyłając e-mail wyrażasz zgodę na przesyłanie najnowszych ofert pracy na swój adres e-mail