Data wpisu: 30-07-2018

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu
o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10700.
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Szwaczka/Szwacz

NR REF. S/233/18

Miejsce pracy:  Polkowice

Obowiązki na stanowisku pracy:
- wykonywanie prac szwalniczych,

– realizacja powierzonych zleceń,
- kontrola jakości gotowych produktów,

– dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania:
- umiejętność obsługi maszyn do szycia (4 lub 5-nitkowego overlocka, stębnówki)

– precyzja i dokładność,
– wysoka motywacja do pracy,

– zdolności manualne.
Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
– atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie akordowym,

– praca od poniedziałku do piątku (w godz. 6:00-14:00),
- przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się
z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin

rekrutacja@azymut-praca.pl

Dodaj CV do naszej bazy

Dodaj CV akceptujemy wyłącznie pliki .pdf i .doc

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit., a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Włącz powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy

Wysyłając e-mail wyrażasz zgodę na przesyłanie najnowszych ofert pracy na swój adres e-mail