Data wpisu: 15-11-2019

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis

do Krajowego Rejestru Agencji  Zatrudnienia pod nr  11746.

Obecnie dla naszego Klienta, dużej i stabilnej firmy należącej do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz

Miejsca pracy – Głogów- Huta Miedzi

NR REF. S/238/19

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli posiadasz:

– wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz tytuł zawodowy robotnika wykwalifikowanego,

– świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza,

– doświadczenie w pracy na tym stanowisku bądź staż pracy jako manewrowy 1 rok,

oraz

–  jesteś dokładny, sumienny i dyspozycyjny do pracy na 3 zmiany,

– chcesz zdobywać nowe doświadczenie i  podnosić kwalifikacje,

– lubisz i potrafisz pracować w zespole.

Twoje główne zadania:

– praca zmianowa,

– organizowanie, koordynowanie oraz nadzór nad pracami manewrowymi zgodnie

z obowiązującymi przepisami BHP oraz ppoż.,

– obsługa punktów załadunkowych i wyładunkowych, zgodnie z zasadami prowadzenia ruchu kolejowego i sygnalizacji.

Proponujemy Ci:

– umowę o pracę tymczasową,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– pracę w przyjaznej atmosferze,

– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

– możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy.

Jeśli uważasz, że szukamy właśnie Ciebie, prześlij do nas swoje CV pod adres: rekrutacja@azymut-praca.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Galeria Cuprum Arena (III poziom)

ul. Sikorskiego 20

59-300 Lubin

Dodaj CV do naszej bazy

Dodaj CV akceptujemy wyłącznie pliki .pdf i .doc

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit., a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Włącz powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy

Wysyłając e-mail wyrażasz zgodę na przesyłanie najnowszych ofert pracy na swój adres e-mail