Kierowca wózka widłowego z UDT

  • Tymczasowa / sezona
  • Chełmża
  • Rekrutacja została zamknięta

Azymut Agencja Zatrudnienia Sp.zo.o.

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Chełmża
NR REF.S/233/20

Zakres obowiązków:
– obsługa urządzeń do produkcji mas asfaltowych,
– obsługa obrotu towarowego,
– obsługa wózka widłowego.

Od kandydatów oczekujemy:
– uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych z UDT,
– umiejętności pracy w zespole,
– praca w systemie zmianowym,
– motywacji do pracy.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pracę w stabilnej firmie.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Azymut Agencja Zatrudnienia Sp z.o.o siedzibą w Lubinie przy ul. Władysława Sikorskiego 20.
2) kontakt z Administratorem Ochrony Danych – biuro@azymut-praca.pl,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu bieżącej i przyszłej rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres bieżących i przyszłych rekrutacji
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w profilu rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin

Kontakt:

Daria Józefowicz
Tel : 693013524
E-mail : specjalista@azymut-praca.pl

Zaufali Nam

Scroll to top